Первинна організація Профспілки

    За підсумками міського огляду-конкурсу на кращу первинну організацію Профспілки у 2016 році, дошкільний навчальний заклад № 17 «Світлячок» виборов третє почесне місце серед дошкільних закладів міста та був нагороджений Грамотою Кам’янець-Подільської міської організації Профспілки працівників освіти і культури.


Участь в шахових та шашкових турнірах

Щороку за ініціативою міської організації профспілки працівників освіти і науки  проводиться особисто-командна першість міста з шахів і шашок серед працівників установ міста. Змагання проводяться з метою пропаганди шахів і шашок серед педагогічних працівників, підвищення спортивної майстерності і виявлення кращих спортсменів.

Члени профспілкової організації дошкільного навчального закладу №17 є не лише активними учасниками змагань, а й постійними переможцями і в командному і в особистому заліках.


Туризм - це особливий кайф

Щороку навесні у суржинецькім лоні

 На березі струмка - поляна аж гуде.

 Вся освітянська рать, неначе на долоні,

 Бо туристичний зліт всіх за собою зве.

 

І вже сьогодні знов ми бачити вас раді,

 Адже для дитсадків це особливий драйв.

 Туризм нам не в напряг, нікому не в заваді.

 Для вихователів туризм - це особливий кайф.

 

З метою  пропаганди туризму як активного виду відпочинку, популяризації туризму, здобуття навичок з туризму для роботи з дітьми щороку в с.Сурженці  (Велика поляна) проводяться зльоти педагогів –туристів.

Програмою змагань передбачено різноманітні етапи на «Спортивно-комбінованому маршруті», конкурси в’язання вузлів та привітань тощо.

Переможці нагороджуються Почесними грамотами Президії міськкому профспілки працівників освіти і науки та призами.

 


Огляди-конкурси художньої самодільності

Огляд-конкурс художньої самодільності трудових колективів установ освіти міста має на меті залучення працюючих до участі в гуртках, розвиток їх духовних інтересів, популяризацію української народної творчості.

При оцінюванні номер компетентне журі враховує рівень виконавчої майстерності, сценічну культуру учасників, а переможці по всіх жанрах та колективи нагороджуються Почесними грамотами президії міськкому профспілки працівників освіти і науки та грошовими нагородами.