Медична сестра

Кінаш Кристина Іванівна

 

Стаж роботи – 6 років.

Друга кваліфікаційна категорія.

 

У своїй роботі медична сестра керується чинним законодавством, нормативно-правовими актами органів охорони здоров’я, освіти та науки.

Здійснює постійний контроль за станом здоров’я дітей, проведенням обов’язкових медичних оглядів дошкільників та працівників, профілактичних щеплень у порядку і в терміни, встановлені МОЗ України.

Надає  невідкладну медичну допомогу вихованцям у разі гострого захворювання або травми, здійснює  контроль за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму.

Проводить  санітарно-просвітницьку роботу серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу.

Веде звітно-облікову медичну документацію в порядку, встановленому МОЗ України.  Медична сестра веде облік медичного обладнання, лікарських засобів та виробів медичного призначення, дотримується правил і термінів їх зберігання та використання, забезпечує їх своєчасне поповнення.


«Світлячок-здоровячок»

у соціальній мережі facebook